Z důvodu čerpání dovolené budou Vaše objednávky vyřízeny v týdnu 03.-07.06.2024. Děkujeme za pochopení.
24 položek celkem

Cena

270271
1270271
vak čau brouku
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného brouka - roháč obecný - Čau brouku!   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.  

Kód: 1254
vak beruška vole
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného brouka - slunéčko sedmitečné - Jsem beruška, vole!   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.

Kód: 1260
Vak na záda - Jsem entomolog!
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaných motivů brouků a motýlů - Jsem entomolog!   Na vaku najdete: jasoň červenooký, otakárek fenyklový, slunéčko sedmitečné, tesařík...

Kód: 921
Vak na záda - Jsem ornitolog!
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaných motivů ptáků - Jsem ornitolog!   Na vaku najdete: dudek chocholatý, kalous ušatý, stehlík obecný, strakapoud velký, sýkora...

Kód: 924
Vak na záda - motýl otakárek a šípková růže
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného motýla - otakárek fenyklový a šípková růže.     Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk. Skladem.

Kód: 952
Vak na záda - Punk is not dead. Dudek is punk!
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného ptáka - dudek chocholatý - Punk is not dead. Dudek is punk! - černý   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.  

Kód: 773/PUN
vak Slavkovský les
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem pro každého, komu přirostl Slavkovský les k srdci. S autorským designem Tří křížů v NPP Křížky a Upolínové louky. Včetně nápisu:...

Kód: 1256
vak šumava
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem pro každého, kdo má rád Šumavu. S autorským designem hory Luzný na pozadí a v originále ručně malovaným motivem tetřeva hlušce. Včetně nápisu:...

Kód: 1000
Vak na záda s broukem - roháč obecný
Novinka
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného brouka - roháč obecný.   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.  

Kód: 995
Vak na záda s broukem - slunéčko sedmitečné
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného brouka - slunéčko sedmitečné.   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.

Kód: 291
Vak na záda s broukem - tesařík alpský
Tip
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného brouka - tesařík alpský.   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.  

Kód: 195
Vak na záda s motýlem - babočka paví oko
270 Kč

Bavlněný vak na záda s potiskem ručně malovaného motýla - babočka paví oko.   Autorský a originální malovaný motiv. Vlastní potisk.

Kód: 588
Nahoru
Další produkty